Практично відразу після покупки нового гаджета ми починаємо замислюватися про придбання хорошого чохла. Такий вибір не простий, адже з одного боку потрібно забезпечити надійний захист свого телефону, а з іншого підкреслити його красу. Щоб поєднати в собі всі вимоги споживача були розроблені найрізноманітніші моделі даного аксесуара. Давайте обговоримо деякі деталі, щоб ваш вибір став успішним.

 

 

Які існують моделі захисних футлярів?


У цій сфері вибір величезний. Але перш ніж вирішити, що купувати, спочатку визначитеся, що для вас важливіше: краса, захист або функціональність. Це важливо зробити, адже в кожної моделі є свої переваги і недоліки. Отже, шкіряні чохли для смартфонів Сяомей можуть бути у вигляді:


• накладки,
• чохла-кишені,
• чохла-буклету (черепашки) і книжки,
• чохла на пояс,
• чохла-гаманця і інші.

 

Шкіряні накладки люблять насамперед за їх мініатюрний вид. Такий предмет захисту досить легкий і не закриває зовнішній вигляд самого смартфона. Таким чином, завжди можна помилуватися красивим дизайном вашого гаджета. Однак, такий захист не можна назвати повноцінною, тому що екран в цьому аксесуарі залишається взагалі відкритим.


Нові чохли для xiaomi у вигляді кишені або на пояс здатні практично повністю захистити ваш гаджет від різних пошкоджень і потертостей. У таких футлярах можна не переживати, що виникнуть пошкодження про інші предмети у вашій сумці або кишені. Але, коли ви дістанете свій смартфон з чохла, він вмить стане беззахисним і при падінні пошкодитися.

 

 

Чохлами володіють найвищим ступенем захисту можна назвати чохли-буклети, книжки та гаманці. Багато хто не любить їх за громіздкий вигляд, додатковий вага і те, що в ньому не видно дизайну самого телефону. Однак в такому футлярі вашому смартфону не страшні як дрібні потертості, так і пошкодження від удару. Шкіряні чохли для xiaomi redmi створені в таких моделях мають дуже зручні відкидні кришечки, з якими можна звертатися однією рукою. Також такі предмети гардероба можуть бути оснащені зручними підкладками всередині або обшиті повстю, що сприяє більш якісної захисту зсередини. Завдяки додатковим відділенням можна носити разом з телефоном гроші і різні картки, що робить даний предмет гардероба багатофункціональним. Якщо ви часто дивіться відеоролики або розмовляєте по відео зв'язку, тоді вам сподобатися, що деякі моделі мають підставку.


Що ще потрібно врахувати?


Ринок наповнений захисними футлярами з самих різних матеріалів. Однак більш якісним вважається чохол для xiaomi з натуральної шкіри. Такі вироби є більш стійкими до пошкоджень і не швидко старіють. Таким чином, кути НЕ будуть швидко затирається, а шкіра тріскатися. Більш того, справжня шкіра може зрадити солідності і елегантності вашому образу. А завдяки різноманітній кольоровій гамі в яких шиються такі аксесуари, ви зможете вибрати відповідний відтінок вашому стилю. Чи не маловажним є фактор чутливості. Вироби зі шкіри завжди приємні на дотик. Вони приймають температуру вашої руки, тому будуть теплими в холодну пору року і прохолодними в жаркий сезон. Можна не переживати про те, що ви упустите свій гаджет, адже дана захист не слизька, вона стійко триматиметься на долоні.


Деякі переживають про те, скільки коштують чохли на xiaomi. Хоча ціни відрізняються, шкіряні вироби не можуть бути дешевими. Однак, не забувайте, що захисний футляр - це не просто обкладинка, а доповнення вашого образу і показник стилю. Тому, купивши хороший телефон не варто одягати його в дешевий, неякісний чохол!