На сьогоднішній день питання про те, як вибрати чоловічу сумку є досить актуальним. Практично кожному чоловікові потрібен цей аксесуар не залежно від роду його діяльності. Однак, зробити правильний вибір не так легко, як здається на перший погляд, адже асортимент чоловічих сумок досить різноманітний.

 

 

Яку чоловічу сумку вибрати?


Прилавки магазинів переповнені різними моделями сумок. Вони можуть відрізнятися між собою своїми габаритами, дизайном, кольором та іншими тонкощами. Кожне пристрій призначений для якихось конкретних дій. Тому не існує правильних або неправильних моделей. Потрібно просто визначитися з вибором чоловічої сумки, відповідної вашим потребам. При покупці зверніть увагу на:

 

 

  • стиль,
  • якість
  • і розмір.

 

Щоб визначити тип необхідної вам сумки, потрібно, для початку, подумати про свій стиль. Якщо ви є діловою людиною, то швидше за все для вас буде доречний портфель. Такий виріб прекрасно поєднується з костюмом, виглядає представницький і зможе надати солідності своєму власникові.


Щоб зрозуміти, як вибрати чоловічу сумку на кожен день, варто врахувати стиль свого одягу. Для щоденних потреб завжди актуальна сумка-листоноша. Вона досить містка і підходить під різноманітні образи. Її зменшеною копією служить сумка-планшет, вони схожі за стилем, але остання буде менш габаритної. Також прийнятні сумки-рюкзаки, барсетки, папки, несесери, сумки для ноутбуків, клатчі та інші аксесуари в залежності від того, для яких дій ви вибираєте цей виріб. Для тих, хто часто відвідує тренування або знаходиться в дорозі, слід підібрати хорошу дорожньо-спортивну сумку.


Незалежно від того, яку модель ви вирішите придбати, слід подумати про якість купується матеріалу. Сумки, виготовлені з натуральної шкіри, будуть виглядати солідно і зможуть послужити своєму власникові не один рік. Такі моделі здатні довго зберігати свій первинний вигляд, вони не тріскаються і не затираються на кутах. Натуральна шкіра має свій особливий запах, вона зберігає тепло і швидко сохне. Тому такі сумки легко зберігати чистими і акуратними. Не менш практичні сумки з щільної тканини. Вони знаходяться в більш дешевої цінової категорії, але можуть послужити тривалий час. До їх переважно можна також віднести легких вага (що практично в роз'їздах) і простий догляд (можна прати навіть у пральній машині).


Крім того, купуючи чоловічу сумку на роботу або для інших потреб, зверніть увагу на внутрішню підкладку. У неї повинен бути рівні крій і шви. Якість фурнітури відіграє важливу роль, тому уважно огляньте і перевіряйте всі замочки, блискавки, магніти і т.д.

 

 

Визначивши свої щоденні потреби, ви зможете зрозуміти, наскільки велика чи маленька сумка вам необхідна. Для чоловіків, що носять при собі тільки телефон, гаманець і ключі, підходящим варіантом буде сумочка на пояс або через плече. Щоб вирішити, як вибрати чоловічу сумку через плече, керуйтеся вищепереліченими порадами.


Що ще потрібно врахувати


Класичним кольором чоловічої сумки є чорний. Однак це не означає, що інші відтінки не прийнятні. На сьогоднішній день користуються попитом моделі виконані в синьому, сірому, бардовом і коричневому кольорах. У виборі кольору слід орієнтуватися не тільки на стиль свого одягу, але і на власний смак. Такий підхід дозволить вам вибрати оптимальний варіант сумки!