Компанія Valenta- на українському ринку з 1995 року. На початку 2000-х компанія вийшла на європейський ринок. Здійснюємо прямі постачання в Європу (представник «Валента Європа» Нідерланди, https://valenta.com/). Для виробництва використовується натуральна шкіра високої якості та перевірена фурнітура.
Постійно відстежуємо ринок новинок і тренди продукції шкіряної галантереї. У виробництві використовується новітнє обладнання. Всі вироби виготовляються нашими майстрами, проходять контроль якості на виробництві та безпосередньо перед відправленням покупцю.

 

Ринок мобільних пристроїв і нових технологій стрімко розвивається, і наше виробництво разом з ним. Сьогодні у виробничій програмі компанії Valenta беруть участь група підприємств України. Розвиток невеликої компанії до великого об'єднання підприємств пояснюється високою якістю продукції, її потрібністю та унікальністю.

Кваліфіковані фахівці, дизайнери та технологи створюють нові колекції, впроваджують у виробництво останні технології та власні розробки. Кожен етап виробництва підлягає суворому контролю: створення дизайну, вибір матеріалу, закупівля сировини, пошиття, перевірка якості.

ТМ Valenta стала гарантом високої якості та зразком злагодженої роботи з клієнтами. Це підтверджують численні нагороди, отримані на різних виставках і конкурсах, відгуки наших споживачів і партнерів.

Valenta на выставках

Участь в міжнародних виставках CEBIT в Ганновері, MWC в Барселоні, IFA в Берліні, CES в Лас-Вегасі, та ін. Дозволяє своєчасно інформувати про випуск нових колекцій і продемонструвати актуальні тенденції в розвитку галузі шкіргалантереї.

Продукція ТМ Valenta

Під торговою маркою Valenta випускаються шкіряні чохли для телефонів, смартфонів, фаблет і планшетів, чоловічі та жіночі сумки та портфелі, портмоне і гаманці, барсетки та косметички, ключниці та візитки, папки, різні аксесуари та багато іншого. Наша компанія розробляє і виготовляє брендовану і сувенірну продукцію для корпоративних клієнтів. Ми вміємо створювати унікальні вироби з натуральної шкіри.

Валента - украинское производство

Ми шиємо все, що ви можете собі уявити, і навіть більше!

Переваги продукції Valenta

  • Всі вироби виготовляються на українських швейних виробництвах, розташованих в Києві, Нікополі, Дніпропетровську та інших промислових містах.
  • В основі виробництва лежить ручна праця, що гарантує високу якість кожного виробу. Сучасне оснащення дозволяє майстрам дотримуватися точні розміри, створювати міцні й рівні шви, гарантувати довговічність, функціональність і надійність виробів.
  • Унікальний дизайн - це візитна картка нашої продукції. Дизайнери щодня трудяться над створенням нових колекцій шкіряних виробів Valenta. До модних тенденцій і актуальним трендам вони додають власні креативні рішення, що робить нашу продукцію модною, стильною та оригінальною.
  • Чохли, сумки, портфелі та інші вироби виготовляються з натуральної шкіри першокласної якості. Міцні та довговічні шкіряні вироби комплектуються надійною фурнітурою.
  • Ми пропонуємо широкий асортимент виробів зі шкіри різних видів, кольорів і текстур, можливість декоративного оздоблення, нанесення зображення, фірмового логотипа, тиснення тощо.
  • Різноманітність моделей, форм і конструкцій дозволяє задовольнити запити найвимогливіших покупців.


Співпраця з нами

Ми постійно працюємо над модернізацією виробництва, розширенням асортименту продукції та розвитком торгової мережі. Наша компанія відкрита до співпраці з корпоративними клієнтами, приватним підприємцям, інтернет-магазинами, бутиками, компаніями та всіма, кому необхідна якісна шкіряна продукція.

Співпрацювати з нами вигідно, надійно і перспективно!

З питань співпраці звертайтеся до наших менеджерів:

пишіть на zakaz@valenta.ua або телефонуйте за номерами телефонів, вказаними в контактах.