Компанія Valenta- на українському ринку з 1995 року. На початку 2000-х компанія вийшла на європейський ринок. Здійснюємо прямі постачання в Європу (представник «Валента Європа» Нідерланди, https://valenta.com/). Для виробництва використовується натуральна шкіра високої якості та перевірена фурнітура.
Постійно відстежуємо ринок новинок і тренди продукції шкіряної галантереї. У виробництві використовується новітнє обладнання. Всі вироби виготовляються нашими майстрами, проходять контроль якості на виробництві та безпосередньо перед виправлянням покупцю.

 

Ринок мобільних пристроїв і нових технологій стрімко розвивається, і наше виробництво разом з ним. Сьогодні у виробничій програмі компанії Valenta беруть участь група підприємств України. . Розвиток невеликої компанії до великого об'єднання підприємств пояснюється високою якістю продукції, її потрібністю та унікальністю.

Кваліфіковані фахівці, дизайнери та технологи створюють нові колекції, впроваджують у виробництво останні технології та власні розробки. Кожен етап виробництва підлягає суворому контролю: створення дизайну, вибір матеріалу, закупівля сировини, пошиття, перевірка якості.

ТМ Valenta стала гарантом високої якості та зразком злагодженої роботи з клієнтами. Це підтверджують численні нагороди, отримані на різних виставках і конкурсах, відгуки наших споживачів і партнерів.

Valenta на выставках

Участь в міжнародних виставках CEBIT в Ганновері, MWC в Барселоні, IFA в Берліні, CES в Лас-Вегасі, та ін. Дозволяє своєчасно інформувати про випуск нових колекцій і продемонструвати актуальні тенденції в розвитку галузі шкіргалантереї.

Продукція ТМ Valenta

Під торговою маркою Valenta випускаються шкіряні чохли для телефонів, смартфонів, фаблет і планшетів, чоловічі та жіночі сумки та портфелі, портмоне і гаманці, барсетки та косметички, ключниці та візитки, папки, різні аксесуари та багато іншого. Наша компанія розробляє і виготовляє брендовану і сувенірну продукцію для корпоративних клієнтів. Ми вміємо створювати унікальні вироби з натуральної шкіри.

Валента - украинское производство

Ми шиємо все, що ви можете собі уявити, і навіть більше!

Переваги продукції Valenta

  • Всі вироби виготовляються на українських швейних виробництвах, розташованих в Києві, Нікополі, Дніпропетровську та інших промислових містах.
  • В основі виробництва лежить ручна праця, що гарантує високу якість кожного виробу. Сучасне оснащення дозволяє майстрам дотримуватися точні розміри, створювати міцні й рівні шви, гарантувати довговічність, функціональність і надійність виробів.
  • Унікальний дизайн - це візитна картка нашої продукції. Дизайнери щодня трудяться над створенням нових колекцій шкіряних виробів Valenta. До модних тенденцій і актуальним трендам вони додають власні креативні рішення, що робить нашу продукцію модною, стильною та оригінальною.
  • Чохли, сумки, портфелі та інші вироби виготовляються з натуральної шкіри першокласної якості. Міцні та довговічні шкіряні вироби комплектуються надійною фурнітурою.
  • Ми пропонуємо широкий асортимент виробів зі шкіри різних видів, кольорів і текстур, можливість декоративного оздоблення, нанесення зображення, фірмового логотипа, тиснення тощо.
  • Різноманітність моделей, форм і конструкцій дозволяє задовольнити запити найвимогливіших покупців.


Співпраця з нами

Ми постійно працюємо над модернізацією виробництва, розширенням асортименту продукції та розвитком торгової мережі. Наша компанія відкрита до співпраці з корпоративними клієнтами, приватним підприємцям, інтернет-магазинами, бутиками, компаніями та всіма, кому необхідна якісна шкіряна продукція.

Співпрацювати з нами вигідно, надійно і перспективно!

З питань співпраці звертайтеся до наших менеджерів:

пишіть на zakaz@valenta.ua або телефонуйте за номерами телефонів, вказаними в контактах.